Seferihisar Kamp Alanı

Seferihisar kamp alanı İzmir, Seferihisar bölgesi her ne kadar tarihi yerleri ile duyulmuş olsa da kamp severlerin çok beğeneceği alanları da bulunmaktadır.

0

Seferihisar Kamp Alanı

Seferihisar kamp alanı İzmir, Seferihisar bölgesi her ne kadar tarihi yerleri ile duyulmuş olsa da kamp severlerin çok beğeneceği alanları da bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında şehrin gürültüsünden bunalıp, çadırını alıp kamp yapmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. İzmir’in güzel ve nadide ilçeleri ve kamp yapabileceğiniz güzel alanları bulunmaktadır. Seferihisar denize yakın mahalleleri ile orman, makilikler, doğal yerler ve masmavi denizin birleştiği bir güzelliktir. Seferihisar kamp yeri ziyaretçilerine birden fazla imkan sunmaktadır.

 

Teos Orman Parkı

Teos Orman Parkı: Denize sıfır konumda olan Teos orman parkı, Sığacık Mahallesinde yer almaktadır. Doğal olarak yeşillik, ormanlık ve deniz yer almakta, tarihi olarak da Teos Antik Kenti harabelerine oldukça yakın mesafededir. Amp yapacak olan kişiler için elektrik, otopark, soyunma yerleri, tuvalet, küçük mutfak alanları gibi imkanları da bulunmaktadır.

"<yoastmark

 

Seferihisar Çadır Kamp Alanları

Seferihisar kamp alanı, birbirinden çeşit güzellikleriyle kamp severleri ağırlamaktadır. Eskiden çok az bir kesimin meraklısı olduğu kamplar, artık gününüzde pek çok genç tarafından hem tatil hem de kafa dinleme olarak adlandırılmaktadır. Bu durum da kamp alanı arayışlarını bir hayli arttırmaya yol açmıştır. Seferihisar çadır kamp alanları;

 

Çakal Koyu

Çakal Koyu: Çam ağaçları ile örülü olan bu alanda tabiat ana ile baş başa kalmak ruhunuzu dinlendirecektir. Çevresi genel olarak kayalarla kaplı olan bu yerde istediğiniz alana çadır kurabilirsiniz. Deniz kenarında olan Çakal Koyu, kayalık olduğu için çocuklar ile gelmemeniz tavsiye edilir. Bağımsız olan bu yerde duş, içme suyu ve tuvalet gibi ihtiyaçları burada bulunan ufak bir beach club ile giderebilirsiniz.

 

Seferihisar Sığacık Kamp Alanları

Alaçatı’nın yoğun kalabalığından sonra ruhumuzun istediği sakin yerler arasında Seferihisar yer almaktadır. Seferihisar Ege Bölgesi’nin incilerinden hiç şüphesiz bir tanesidir. Zamanını güzel ve verimli kullanabilen birisi için Seferihisar kamp alanları oldukça geniştir. Peki bu yerler neresidir?

  • Pikamp Seferihisar Kamp Alanı
  • Mona Glamping Caravan Suites
  • Esinti Camping
  • Ürkmez Camping
  • Teos Sanat Kampı
  • Ece Pansiyon Cafe Çadır ve Kamp Alanı
  • Özcan Restaurant Camping Plaj Piknik Alanı

İzmir Kamp Yerleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.