Dikili Kamp Alanları 2023

0

İzmir’in en gözde kamp alanlarına ev sahipliği yapan dikili kamp alanları özellikleri ve kamp yapmaya elverişli olmasıyla dikkat çekmektedir. İşte sizler için hazırladığımız İzmir Dikili Kamp Alanları listesi;

Birçok insan tatil yapmak için otelleri ve tatil köylerini tercih etmek yerine doğayla başbaşa olabilmek için kamp alanları tercih ederler. Birçok insanın kamp alanlarını tercih etmesinin sebebi ise yıl boyunca yaşadıkları stresleri doğada atmak, temiz hava eşliğinde istedikleri gibi tatil yapmak amacıyla tercih ederler. Günümüzde kampçılar ve kamp alanları oldukça fazlalaşmıştır. Bunlardan biri olan Dikili Kamp Alanları İzmir’in en çok tercih edilen kamp alanları içerisinde yer almaktadır. Dikili Kamp Alanları oldukça fazla alana sahip olması ve rahatlığı sebebiyle kampçıların ve doğa severlerin en çok tercih ettikleri kamp alanları arasında yer alıyor. İzmir Dikili Kamp Alanları, Dikili Çadır Kamp Yerleri, Dikili Kamp Yerleri, Dikili Ücretsiz Kamp Alanları; Dikili Kamp Alanları içerisinde en çok tercih edilen kamp alanları arasında yer almaktadırlar.

İzmir Dikili Kamp Alanları

Hayıtlı Koyu Kamp Alanı: İzmir’in şehir merkezinden 108 km uzağında bulunan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı, bulunduğu bölgenin en sakin ve en çok tercih edilen plajları arasındadır. Deniz ve doğa kampı yapmak için ideal kamp alanları arasında yer alan Hayıtlı Koyu Kamp Alanı, sahilindeki ince kum taneleri ve berrak olan denizi ile kampçıların odak noktalarından biri haline gelmiştir. Hayıtlı Koyu Kamp Alanına kendi özel aracınız ile giriş yapabilirsiniz. Hayıtlı Koyu Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılaşabileceğiniz duş, market ve tuvalet gibi alanlar bulunmamaktadır. İzmir Dikili Kamp Alanları arasında tercih edilen Hayıtlı Koyu Kamp Alanı birçok kampçının uğrak noktasıdır. Sahil kenarında bulunan bu kamp alanına giriş yapmadan hemen önce yiyecek ve içecek ihtiyacınızı dışarıdan karşılamanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kamp alanı ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

İzmir Dikili Kamp Alanları – Pissa Koyu Kamp Alanı:

Pissa Koyu Kamp Alanı: Dikili ilçe merkezinden 12 km uzaklıkta bulunan Pissa Koyu Kamp Alanı Bademli’nin sıkça tercih edilen plaj alanları içerisinde yer almaktadır. Pissa Koyu Kamp Alanı içerisine kendi aracınız dışında başka bir araçla giriş yapılmamaktadır. Burada hem kamp yapıp hemde denize girebilirsiniz. Kamp ve denizi bir arada isteyen kampçılar için oldukça uygun olan Pissa Koyu Kamp Alanı, İzmir Dikili Kamp Alanları arasında sıkça tercih edilir. İster tek başınıza ister ailenizle ile birlikte kamp yapabileceğiniz alanlar içerisinde yer almaktadır. Sahil kenarında bulunan bu kamp alanında elektrik, duş ve wc bulunmamaktadır. Pissa Koyu Kamp Alanı içerisinde bulunan işletmelerin içerisinde kamp yapmak isterseniz elektrik, duş, wc, şezlong, soyunma kabini ve şemsiye imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı da burada bulunan işletmeler aracılığıyla karşılayabilirsiniz. İzmir Dikili Kamp Alanları içerisinde sıkça tercih edilen Pissa Koyu Kamp Alanı ücretsiz olarak hizmet vermekte.

Dikili Karagöl Kamp Alanı:

Dikili Karagöl Kamp Alanı: Denizköy yolu üzerinde bulunan Dikili Karagöl Kamp Alanına ulaşım biraz zordur. Aracınız büyük bir araç değil ise ulaşımda zorluk çekmeniz mümkün olacaktır. Yüzmenin tehlikeli ve yasak olduğu bu kamp alanına giderken yol üzerinde volkanik kayaçlar ile karşılaşabilirsiniz. Dikili çadır kamp alanları içerisinde tercih edilen Dikili Karagöl Kamp Alanı kamp için uygun olmasının yanı sıra temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yer bulunmamaktadır. Ücretsiz kamp alanları içerisinde bulunan Dikili Karagöl Kamp Alanı göl kenarında yer almaktadır. Dikili çadır kamp alanları içerisinde yer alan bu kamp alanı doğayı seven kampçıların en çok tercih ettiği kamp alanıdır. 

Dikili Âşıklar Şelalesi Kamp Alanı

Âşıklar Şelalesi Kamp Alanı: Dikili Nebiler ve Gökçeağıl köyü  yolu üzerinde bulunan Aşıklar Şelalesi Kamp Alanı, Dikili kamp alanları içerisinde tercih edilen kamp alanları içerisinde yer almaktadır. Ulaşımı aracınız ile sağlayabileceğiniz bu kamp alanına ulaşım kolaylığı vardır. Otopark için ücret alan bu kamp alanı hafta içi oldukça yoğunluğa sahiptir. Şelale eşliğinde kamp yapabileceğiniz bu kamp alanı içerisinde su ve wc gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Aşıklar Şelalesi Kamp Alanında kamp yaparken ziyaret edebileceğiniz mağaralarda bulunmaktadır. Dikili kamp alanları içerisinde yer alan Aşıklar Şelalesi Kamp Alanı sevgiliniz ve eşiniz ile kamp yapmak için oldukça ideal bir kamp alanıdır. Yürüyüş alanları, Wİ-Fİ, elektrik, su, restoran ve wc gibi birçok olanaklarınızda bulunmaktadır. Aşıklar Şelalesi Kamp Alanında sadece otopark ücreti alınmaktadır. 

Dikili Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı

Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı: Doğayla iç içe olabileceğiniz bu kamp alanı sizi rengarenk bir ortam ile karşılamaktadır. İçerisinde binlerce bitki barındıran Atatürk Botanik Bahçe Kamp Alanı doğasever kampçıların tercih alanları içerisindedir. Dikili kamp yerleri arasında yer alan Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı, şehir merkezine yürüme mesafesindedir. İçerisinde Herbaryum Müzesini bulunduran Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı hem doğa severlerin hemde bitki meraklıların en çok tercih ettiği kamp alanıdır. Kamp alanının içerisinde yürüyüş alanları, wc, restoran, elektrik ve temiz su alanları bulunmaktadır. Atatürk Botanik Bahçesi Kamp Alanı sadece otopark ücreti almaktadır.

Dikili Killik Koyu Kamp Alanı

Killik Koyu Kamp Alanı: Bademli Koyu’nda bulunan Killik Koyu Kamp Alanı Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinmektedir. Burada bulunan kil ile yüzünüze maske yapabilirsiniz. Killik Koyu Kamp Alanı, Dikili çadır kamp yerleri içerisinde ailelerin en çok tercih ettiği kamp alanları arasındadır. Özel aracınız dışında toplu taşımalar ile de Killik Koyu Kamp Alanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Sahil kenarında bulunan bu kamp içerisinde kamp yapabileceğiniz bir alan bulunmamaktadır. Kamp için işletme alanları tercih etmeniz mümkündür. Koy içerisinde bulunan işletmeler sayesinde büfe, wc, duş, elektrik, şezlong, soyunma kabini, şemsiye gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.  Çadır alanı bulunmayan bu kamp alanında işletmelere giriş ücreti ödeyerek hem kamp alanlarına ulaşabilir hem de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dikili Zindancık Koyu Kamp Alanı

Zindancık Koyu Kamp Alanı: Dikili Bademli Koyu’na komşu olan Zindancık Koyu Kamp Alanı Dikili çadır kamp alanları içerisinde bir diğer tercih noktasıdır. Sahil kenarında bulunan bu kamp alanı şehir merkezine 10 km uzaklıktadır. Temiz ve sakin sahilinin yanı sıra zeytin ağaçlarının içerisinde bulunan bu kamp alanı doğa kampçılarının tercih noktası halindedir. 

Zindancık Koyu Kamp Alanı içerisinde duş, wc ve elektrik gibi ihtiyaçlarınız bulunmamaktadır. Dikili ücretsiz kamp alanları içerisinde bulunan Zindancık Koyu Kamp Alanı’na gelmeden hemen önce yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekmektedir.

Dikili Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı

Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı: Piknik ve kampı bir arada yapmak isteyenler için ideal bir yer olan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı, Dikili ilçe merkezine 18 km uzaklığındadır. İzmir ile arasında 100 km mesafe bulunan bu piknik ve kamp alanına İzmir’den otobüsler ile ulaşımda bulunmaktadır. Şehirden uzaklaşıp hem piknik hemde kamp yapmak isteyenler için ideal olan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı ailelerinde en çok tercih ettiği kamp alanları arasında yer almaktadır. Hafta sonu tatili ideal bir yer olan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı içerisinde çeşme, wc, elektrik, mangal alanları, yürüyüş alanları gibi birçok imkan bulunmamaktadır. Dikili ücretsiz kamp alanları içerisinde yer alan Çandarlı Cennet Tepe Piknik Ve Kamp Alanı’na gelmeden hemen önce yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekmektedir. 

Dikili Eos Camping

Eos Camping: Dikili’ye 40 dakika mesafe uzaklığında olan Eos Camping kamp alanı  Denizköy sahili içerisinde hem özel çadır hemde yerleşik çadır imkanı sağlamaktadır. Eos Camping kamp alanı içerisinde büfe, elektrik, wc, duş alanları, buzdolabı, bulaşık alanı gibi hem sizin hem ailenizin hemde evcil hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılaya bileceğiniz birçok alan ve imkan bulunmaktadır. Sahil kenarında bulunan Eos Camping kamp alanı birçok olanağa sahip olmasının yanı sıra kamp alanına giriş saatleri mevcuttur. 08,00 ile 22,00 arasında Eos Camping kamp alanına giriş yapabilirsiniz. İzmir kamp alanları arasında yer alan bu kamp alanında  ücretler değişiklik göstermektedir. 0-7 arasına ücret alınmamaktadır.

Dikili Bademli Çam Camping

Bademli Çam Camping: Dikili ile Bademi köyü arasında sadece 15 dakikalık bir mesafeye sahip olan Bademli Çam Camping kamp alanı çam ağaçları arasında yer almaktadır. Doğayla iç içe olmak isteyen kampçıların İzmir Dikili kamp alanları arasında tercih ettiği kamp alnıdır. Hafta sonu kamp yapmak isteyenler için ideal bir alan olan Bademli Çam Camping kamp alanı ziyaretçilerin isteğine göre çadır ve karavan hizmeti de vermektedir. Bademli Çam Camping kamp alanı içerisinde ziyaretçileri için mangal alanları, ortak kullanıma sahip mutfak alanı, yürüyüş alanları, şemsiye, şezlong, büfe, restoran, wc, duş, elektrik ve su alanları bulunmaktadır. Sahil kenarına yakın bu kamp alında denize rahatlıkla girebilirsiniz. Ailecek kamp yapmak için ideal olan bu yer Dikili çadır kamp yerleri arasında en gözde alanlardan biridir. 0 – 7 yaş arasına ücretsiz olan bu kamp alanı sadece çadır kiralama ve kendi çadırı ile gelen ziyaretçiler için ücret değişiklik göstermektedir. 

dikili kamp alanları
dikili kamp alanları

Dikili Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı

Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı: Dikili arasında 10 km mesafe bulunan Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı, Dikili çadır kamp yerleri arasında tercih edilen kamp alanlarından biridir. Çadır kampı için uygun olan bu alan zeytin bahçeleri içerisinde bulunmaktadır. Denize girmek ve mangal yapmak için uygun olan bu kamp alanı ailelerin hafta sonu için tercih ettikleri kamp alanıdır. Ulaşımı oldukça kolay bu kamp alanı içerisinde duş, wc, restoran, elektrik ve market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Hafta sonu şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak için tercih edilen Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı, Dikili kamp yerlerinin en gözde noktasıdır. Sahil kenarında bulunan bu kamp alanında denize girebilir ve yürüyüş yapabilirsiniz. Bademli Zeytin Gölgesi Kamp Alanı girişi ücretine tabidir. Çadır ile konaklama hizmeti almak için 40 tl bir ücret ödemeniz gerekmektedir. 

Dikili Alder Camping Kamp Alanı

Alder Camping Kamp Alanı: Dikili ile arasında 3 km mesafe bulunan Alder Camping Kamp Alanı İzmir Dikili kamp alanlarının en meşhur kamp alanlarından birisidir. Alder Camping Kamp Alanında sadece kamp alanı değil otel ve apart otel hizmetleri de verilmektedir. Çadır kampı tercih etmiyorsanız eğer Alder Camping Kamp Alanında bulunan otel ve apart otelleri de tercih edebilirsiniz. Özel aracınız dışında toplu taşımalar ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Sahil kenarına yakın olan bu kamp alanı aileler için hafta sonu bir kaçamak noktası haline gelmiştir. Dikili kamp yerleri arasında en çok tercih edilen Alder Camping Kamp Alanı ile yürüyüş alanlarına, wc, duş, elektrik, ortak kullanıma uygun olan mutfak, restoran, çadır ve otel imkanlarına sahip olabilirsiniz. Alder Camping Kamp Alanı giriş ücretleri sezonluk değişimler göstermektedir. 

Dikili Üç Çınarlar Kamp Alanı

Üç Çınarlar Kamp Alanı: Dikili ile arasında 7 km mesafe bulunan Üç Çınarlar Kamp Alanı hafta sonu kaçamakları için ideal kamp alanları arasında yer almaktadır. Üç Çınarlar Kamp Alanı içerisinde buzdolabı, duş, elektrik gibi ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Dilerseniz Üç Çınarlar Kamp Alanına gelirken kendi yiyecek ve içeceklerinizi dışarıdan getirebilirsiniz. Burada denize girebilir ve çınar ağaçlarının gölgesi altında güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sahil kenarına yakın bu kamp alanı Dikili kamp yerleri arasında hafta sonu sessizliği ve sakinliği için oldukça ideal bir kamp yeridir. Üç Çınarlar Kamp Alanı içerisinde duş, wc, elektrik, restoran, büfe, Wİ-Fİ, otopark, şemsiye ve şezlong, piknik alanları, yürüyüş alanları ve soyunma kabinleri mevcuttur. Üç Çınarlar Kamp Alanı içerisinde konaklama ücreti alınmaktadır. 

Dikili Caravan Camping Kamp Alanı

Dikili Caravan Camping Kamp Alanı: Dikili ile arasında 3 dakikalık bir mesafe bulunan Dikili Caravan Camping Kamp Alanı denize olan yakınlığı ile İzmir Dikili kamp alanları arasında sıkça tercih edilen bir diğer kamp alanıdır. Merkeze olan yakınlığı ve kendi çadırınız ile konaklama yapabilme imkanı ile oldukça sık tercih edilen Dikili Caravan Camping Kamp Alanı ailelerin ve çiftlerin hafta sonu kaçamağı için ideal bir kamp alanıdır. Fiyatlarıda oldukça uygun bu kamp alanı sizin ve çocuklarınız için unutulmaz bir hafta sonu tatili imkanı sunmaktadır. İzmir Dikili kamp alanları içerisinde bulunan Dikili Caravan Camping Kamp Alanı sahile olan yakınlığı ve elektrik, wc, Wİ-Fİ, duş, yürüyüş alanları, otopark hizmeti ve piknik alanları sayesinde hafta sonu için ideal bir uğrak noktasıdır. Dikili Caravan Camping Kamp Alanı ücretleri çadır ve karavan konaklama için ücretler farklılık göstermektedir.

Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı

Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı: Hafta sonu kaçamakları dışında yaz tatillerinde de tercih edebileceğiniz Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı, Dikili ile arasında sadece 9 km bir mesafe bulunmaktadır. Uygun fiyatlı bir kamp alanı olmasının dışında oldukça temiz bir yer olan Bademli Deniz Çadır Kamp Alanına isterseniz işletlemelerden temin edebileceğiniz çadır ile istersenizde kendi çadırınız ile konaklama sağlayabilirsiniz. Sahil kenarına yakınlığı bulunan Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı için yaz sezonunda rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Dikili çadır kamp yerleri arasında yer alan Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı içerisinde yürüyüş yerleri, mangal alanları, piknik alanları, otopark, Wİ-Fİ, wc, elektrik, duş, buzdolabı, aydınlatma gibi her türlü ihtiyaçlarınız karşılanmaktadır. Bunun yanı sıra Bademli Deniz Çadır Kamp Alanı 0-7 yaş arasına giriş ücreti almamaktadır.

Almondville Bungalows Kamp Alanı

Almondville Bungalows Kamp Alanı: Çadır kampı yerine tercih edebileceğiniz Almondville Bungalows Kamp Alanı ile bungalow evlerinde güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Almondville Bungalows Kamp Alanı içerisinde bulunan odalarda Wİ-Fİ, banyo, duş, mini bar ve klima hizmeti mevcuttur. Özel plaja ve açık bir yüzme havuzuna sahip olan Almondville Bungalows Kamp Alanı ile hafta sonunuz huzurlu ve sakin geçmektedir. Bunların yanı sıra Almondville Bungalows Kamp Alanı içerisinde otopark, restoran, köy kahvaltısı ve tekne turu gibi hizmetlerde mevcuttur. Aileniz ile birlikte güzel bir hafta sonu tatili için ideal bir ortam olan Almondville Bungalows Kamp Alanı içerisinde birçok hizmet mevcuttur. Toplam olarak 10 bungalow evine sahip olan Almondville Bungalows Kamp Alanı içerisinde piknik alanı, yüzme havuzu, buzdolabı, kafe, wc, restoran, çamaşır makinesi, duş, Wİ-Fİ ve elektrik hizmetleri de bulunmaktadır. Bungalov evlerinde konaklama ücreti ise sadece 10 tl’dir.

Delikli Koy Kamp Alanı – Delikli Koy Nerede

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.